Brodnica, kujawsko-pomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku.
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 12.00 w dniu 14.10.2020r., pok. nr 226, w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ul. Dyrekcyjna 2-4.
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 14.00 dnia 09.10.2020r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Gdańsku, ul. Dyrekcyjna 2-4, 80-852 Gdańsk.
Przedmiot przetargu:
nieruchomość położona w Brodnicy przy ul. Kolejowej 8, woj. kujawsko - pomorskie, na którą składa się prawo
własności lokalu mieszkalnego nr 9 o pow. użytkowej 48,00m² wraz z pomieszczeniami przynależnymi tj.
piwnicą o pow. 21,60m² oraz pomieszczeniem gospodarczym o pow. 6,40m² w budynku gospodarczym oraz udział
wynoszący 7600/69670 w częściach wspólnych budynków i urządzeń infrastruktury oraz w prawie własności gruntu
działki nr 438/4 o pow. 0,2988 ha obręb 0001 Brodnica-Miasto.
Cena wywoławcza: 91 000,00 zł netto
Wadium:· 9 100,00 zł
Minimalne postąpienie ( w przypadku kontynuowania przetargu w formie licytacji): 1000 ,00 zł
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
1) złożenie oferty w zamkniętej kopercie opisanej: „Oferta na przetarg NR postępowania
1002/KNO/610./2020 . Nie otwierać przed godziną 12.00 dnia 14.10.2020r.”
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie