Lubin, dolnośląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
I nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego
Adres lokalu: ul. Wójta Henryka 45/17, Lubin, powiat lubiński, województwo dolnośląskie
Powierzchnia użytkowa lokalu: 31,89 m2
Cena wywoławcza: 60 000,00 zł
Transakcja zwolniona z podatku VAT na podstawie art. 43, ust. 1, pkt 10a ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.
Lokal znajduje się w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "KATANGA" w Lubinie. Usytuowany jest na II piętrze czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, położonego przy ul. Wójta Henryka 45 w Lubinie, wybudowanego w technologii tradycyjnej.
W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
P r z e t a r g odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego w Lubinie, przy ul. J. Kilińskiego 10 w Lubinie w sali nr 126 dnia 06.10.2020 r. o godzinie 10:00
W tytule przelewu należy wskazać m.in. adres lokalu.
Wa d i u m w wysokości 6 000,00 zł należy wpłacić na konto depozytowe Urzędu Miejskiego w Lubinie : Bank Pekao S.A 08 1240 3464 1111 0010 2750 7835.
T e r m i n w p ł a t y w a d i u m [w pieniądzu] upływa w dniu 30.09.2020 r.
Za wadium wpłacone w terminie uważa się to wadium, które najpóźniej w dniu 30.09.2020 r. znajdzie się na wymienionym rachunku.
Ogłoszenie pełnej treści zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego w Lubinie, ul. J. Kilińskiego 10, II piętro, a także na stronie internetowej www.bip.um-lubin.dolnyslask.pl HYPERLINK "http://www.bip.um-lubin.dolnyslask.pl/" w zakładce: Aktualności i ogłoszenia
Wszelkie informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu, poniedziałek - piątek godz. 8:00-16:00, pok. 203, tel. (76) 74-68-247;
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie