Piekary Śląskie, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Kosynierów 4/5
pow. 37,70 m2
przetarg bez ograniczeń
w dniu 12.06.2018r
o godz. 9:15
1 piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, z gazem bez c.o
Cena mieszkania do licytacji wg wyceny to 55462,00 zł
(1471,14 zł/m2)
Wadium- 3300 zł
WARUNKI UCZESTNICTWA W PRZETARGU BEZ OGRANICZEŃ
złożenie pisemnego oświadczenie o przystąpieniu do przetargu do 11.06.2018r;
zapoznanie się ze stanem technicznym mieszkania;
dokonanie wpłaty Wadium w dniu przetargu w kasie Spółdzielni przy ul. Leśnej 22.
postęp licytacji wynosi -500, -zł.
WADIUM przepada na rzecz Spółdzielni, jeżeli osoba:
przystępuje do przetargu i jest nieobecna podczas licytacji( nie stosuje się w przypadkach losowych);
w terminie 30 dni od daty wygrania przetargu nie wpłaci wylicytowanej kwoty.
Koszty zawarcia aktu notarialnego oraz koszty sądowe ponosi osoba, na, którą spółdzielnia dokonuje przeniesienie własności lokalu.
Lokal mieszkalny zostanie przekazany wygrywającemu po wpłaceniu całej wymaganej kwoty.
Klucze do w/w mieszkania znajdują się w administracji – tel.32/287-98-88
Regulamin przetargu do wglądu w dziale spraw członkowskich w siedzibie Zarządu Spółdzielni przy ul. Leśnej 22 pokój nr.6, tel.032/287-19-11, 032/ 287-19-10, 032/287-18-11 wew. 331,332.
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Piekarach Śląskich zastrzega prawo unieważnienia przetargu, bez podania przyczyn, na każdym etapie postępowania aż do zawarcia aktu notarialnego przeniesienia lokalu w odrębną własność, bez prawa dochodzenia jakichkolwiek roszczeń przez uczestników postępowania.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie