Wróć do listy

Rogozino, mazowieckie

981 600 zł
817 zł/m2
Obiekt 1 201,57 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 981 600 zł
Miasto Rogozino
Powierzchnia 1 201,57 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Spokojna 2
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 67561X158227865
Termin wpłaty wadium 18-09-2020 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości xx osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt VGUp 155/19 ogłasza konkurs ofert na sprzedaż prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Rogozino przy ulicy Spokojnej 2, gmina Radzanowo. Nieruchomość stanowi działka o powierzchni 3,01 ha - numer ewidencyjny 282.

Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Płocku, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Na nieruchomości znajduje się:

- budynek usługowo – produkcyjno – magazynowy parterowy, wolnostojący, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 1.201,57 m²;

oraz objęte dożywotnim użytkowaniem:

- budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 74,00 m²;

- budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 118,00 m²;

Cena wywoławcza sprzedaży prawa własności nieruchomości wynosi 981.600,00 zł (dziewięćset osiemdziesiąt jeden tysięcy sześćset złotych).

Zainteresowani winni składać oferty oraz dokonać wpłaty wadium w wysokości 100.000,00 zł (sto tysięcy złotych) na rachunek masy o prowadzony przez Credit Agricole Bank Polska S.A. o numerze 57 1940 1076 3150 9332 0000 0000 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 września 2020 r. osobiście w Biurze Syndyka w Płocku, ul. Sienkiewicza 67 lok. 21 lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).