Wróć do listy

Piła, wielkopolskie

65 948 zł
3 363 zł/m2
Mieszkanie 19,61 m2 Kawalerka Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-53%
Zakończona
-53%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 65 948 zł
Miasto Piła
Powierzchnia 19,61 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Malczewskiego 4
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 190 zł
Numer oferty 66485X155707873
Termin wpłaty wadium 14-09-2020 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA PIŁY
ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych

Piła, ul. Malczewskiego 4/16
lokal mieszkalny nr 16 w budynku przy
ul. Malczewskiego 4 w Pile wraz z udziałem
w wysokości 0,010 części w nieruchomości
wspólnej, opisanej w księdze wieczystej
XXXX/XXXXXXXX/X


PRZETARGI ODBĘDĄ SIĘ 18 WRZEŚNIA 2020 R. OD GODZ. 900
W SIEDZIBIE URZĘDU MIASTA PIŁY – PLAC STASZICA 10, 64-920 PIŁA – W SALI 229 B, II PIĘTRO

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu (PLN) w wysokości 20% ceny wywoławczej tej nieruchomości (kolumna 6 tabeli
powyżej) na konto Gminy Piła – PKO BP S.A. Nr 02 1020 4027 0000 1702 1119 3366 najpóźniej do 14 września 2020 r. W tytule wpłaty wadium należy podać
położenie nieruchomości lokalowej, której wpłata wadium dotyczy oraz imię/imiona (w przypadku małżeństw) i nazwisko albo nazwę lub firmę osoby
zamierzającej nabyć daną nieruchomość lokalową. Datą wniesienia wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Piła.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.