Mąkolno, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Lokal użytkowy w budynku nr 48 w Mąkolnie Powierzchnia użytkowa lokalu: 122,65 m2, Położenie: Mąkolno, Gmina: Złoty Stok, KW nr: XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich Wydział Ksiąg Wieczystych w Ząbkowicach Śląskich, Przeznaczenie nieruchomości w planie zagospodarowania przestrzennego: MW-U – teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej.
Sposób zagospodarowania: PsIV – 0,0398 ha, Br-PsIV – 0,0931 ha. Na podstawie Uchwały Wspólnoty Mieszkaniowej właściciele lokali w powyższym budynku ustalili wysokość zaliczki na pokrycie kosztów zarządu nieruchomością wspólną w wysokości 2,50 zł m2. Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 122,65 m2 znajdujący się na I piętrze w budynku nr 48 w Mąkolnie, gmina Złoty Stok składający się z 1 izby - sala. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym na działce zapisanej w ewidencji gruntów i budynków Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich pod numerem 173/3 o powierzchni 1329 m2. Udział w częściach wspólnych wynosi 30/100. Lokalizacja ogólna nieruchomości w stosunku do centrum gminy dość dobra - w pobliżu centrum miasta gminnego. Teren działki o ukształtowaniu płaski. Dojazd do nieruchomości drogą przez wieś o nawierzchni asfaltowej. Nieruchomość jest wolna od obciążeń i zobowiązań, jest własnością sprzedającego - Gminy Złoty Stok.
CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI:
45.000,00 zł Wysokość wadium:
4.500,00 zł Wysokość postąpienia:
o wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu z tym, że postąpienie nie może
wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej Sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt. 10 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2020 r., poz. 106 z późn. zm.).
Przetarg odbędzie się w dniu 10.09.2020 r., godz. 09:00 w Urzędzie Miejskim w Złotym Stoku,
pok. nr 15. Informacje o nieruchomości były podane w wykazie nieruchomości do sprzedaży przez okres 21 dni tj. od dnia 10.12.2019 r. do 31.12.2019 r. I przetarg ustny nieograniczony wyznaczony na dzień 26.03.2020 r. zakończył się wynikiem negatywnym.
II.
WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM:
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wpłacą wadium w pieniądzu w wyżej określonej wysokości na rachunek Urzędu Miejskiego w Złotym Stoku - nr konta BS/O Złoty Stok nr 79 9533 1069 2008 0006 8303 0004 do dnia 04.09.2020 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie