Wróć do listy

Wałbrzych, dolnośląskie

92 625 zł
1 482 zł/m2
Mieszkanie 62,50 m2 3 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
-71%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 92 625 zł
Miasto Wałbrzych
Powierzchnia 62,50 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Forteczna 24
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 350 zł
Numer oferty 6567X15379917
Termin wpłaty wadium 08-06-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu Monika Janus (tel. (74) 666 77 25, (74) 666 77 29) ogłasza, że w dniu
11 czerwca 2018 r. o godz. 10:00
w budynku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu mającego siedzibę przy ul. Słowackiego 11a w sali nr 213, odbędzie się
PIERWSZA LICYTACJA
nieruchomości składającej się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju o pow. użytkowej 62,50 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwnicy o pow. 2,30m2. Z lokalem związany jest udział 1092/1000000 w częściach wspólnych budynku i w prawie własności działki gruntu nr 240/66 nieruchomości objętej (KW XXXX/XXXXXXXX/X),
położonej: 58-316 Wałbrzych, ul. Forteczna 24/27,
dla której Sąd Rejonowy w Wałbrzychu VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Suma oszacowania wynosi 123 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 92 625,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 12 350,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.
Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Bank Zachodni WBK SA I O. w Wałbrzychu 37 1090 2271 0000 0005 8411 2951
najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być złożone w formie aktu notarialnego jako pełnomocnictwo szczególne do nabycia konkretnej nieruchomości.
Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

Historyczne ceny