Wróć do listy

Boguszyny, zachodniopomorskie

36 750 zł
591 zł/m2
Mieszkanie 62,20 m2 3 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 36 750 zł
Miasto Boguszyny
Powierzchnia 62,20 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 2
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 900 zł
Numer oferty 65017X152269817
Termin wpłaty wadium 06-08-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Choszcznie Monika Sawicka-Kostiuczuk (tel. 95 717 40 50) ogłasza, że: w dniu 07-08-2020r. o godzinie 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Choszcznie mającego siedzibę przy Ul. Wolności 14 w sali nr 4, odbędzie się pierwsza licytacja prawa własności lokalu mieszkalnego nr 2 stanowiącego odrębną nieruchomość położonego w miejscowości Boguszyny. Dla której Sąd Rejonowy w Choszcznie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Lokal mieszkalny jest o powierzchni 62.20 m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, usytuowany jest na parterze budynku. Lokal ma dostateczny stan techniczny i niski standart wykończenia i wyposażenia wnętrz. Lokal wymaga gruntownego remontu.
Z prawem do lokalu związany jest udział 144/1000 części w częściach wspólnych budynku mieszkalnego oraz działki nr 233 o powierzchni 0,1122 ha. Dla nieruchomości wspólnej Sąd Rejonowy w Choszcznie prowadzi księgę wieczystą KW 9954-A.
Suma oszacowania wynosi 49 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa ? sumy oszacowania i wynosi 36 750,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 4 900,00zł w gotówce najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Polska Kasa Opieki SA II O. w Szczecinie 69 12403927 1111 0010 4770 4762
34022756

Historyczne ceny