Wróć do listy

Wola Niemiecka, lubelskie

1 750 000 zł
490 zł/m2
Obiekt 3 573,97 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 750 000 zł
Powierzchnia 3 573,97 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 65008X152248739
Termin wpłaty wadium 10-08-2020 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą xx ( sygn. akt. IX GUp 82/17) , ogłasza sprzedaż z wolnej reki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty prawa własności:

1. nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę Nr 795/3 o powierzchni 0,73 ha położonej w Woli Niemieckiej, gmina Niemce, wraz z zabudową o charakterze produkcyjno – magazynowym z zapleczem socjalno – biurowym o łącznej powierzchni użytkowej 3.573,97 m2. – nr KW XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 1 750 000,00 zł.

Powyższe nieruchomości i ruchomości oferowane są do sprzedaży oddzielnie
Pisemne oferty należy kierować w zapieczętowanej kopercie z adnotacją którego punku majątku dotyczą :
„Oferta na zakup ……….xx
– NIE OTWIERAĆ”
pod adresem Biuro Syndyka Ul. Podchorążych 36, 20-811 Lublin, w terminie do dnia 10 sierpnia 2020 r. godzina 13.30 (liczy się data wpływu oferty do Sekretariatu) otwarcie ofert 12 sierpnia 2020 r. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 691 300 688, lub 798 791 056 lub w biurze syndyka w dni powszednie w godzinach 8:00 – 14.00.

Historyczne ceny