Wróć do listy

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

77 475 zł
1 519 zł/m2
Mieszkanie 51,00 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-72%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 77 475 zł
Powierzchnia 51,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Górnicza 18
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 330 zł
Numer oferty 65X152233
Termin wpłaty wadium 29-01-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 103 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 77 475,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 330,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. 91102026290000930202826113.

Historyczne ceny