Wróć do listy

Sobolew, mazowieckie

228 500 zł
993 zł/m2
Obiekt 230,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 228 500 zł
Miasto Sobolew
Powierzchnia 230,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Kolejowa 19
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 22 850 zł
Numer oferty 64275X150532053
Termin wpłaty wadium 20-07-2020 Co to znaczy?

Opis

Gminna Spółdzielnia SCH w Sobolewie ogłasza przetarg nieograniczony na sprzedaż budynku piekarni SCh Sobolew o łącznej powierzchni użytkowej 230m2 w budynku przy ulicy Kolejowej 19, wraz z działka nr 2684/4 i 2684/7 o powierzchni 0,1603ha
Budynek wraz z działką ma założoną księgę wieczystą . Cena 228.500,00 PLN Przetarg odbędzie się dnia 21 lipca o godz. 10.00 w biurze Spółdzielni. Nieruchomość zwolniona jest z podatku VAT zgodnie z art. 43 ust.1 pkt 10 ustawy o VAT.
Zainteresowanie zakupem nieruchomości prosimy o składanie ofert na zakup w biurze Spółdzielni w Sobolewie ul. Kościuszki 4. Aby oferta była rozpatrzona należy wpłacić wadium w kasie Spółdzielni w wysokości 10% ceny wywoławczej do g. 9.00 w dniu przetargu. Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie prawo do unieważnienia przetargu bez podania przyczyny. Bliższe informacje uzyskać można w biurze Gminnej Spółdzielni SCH w Sobolewie i pod numerem telefonu 25/682-50-21 w godz. 7-13tej

Historyczne ceny