Wróć do listy

Białogóra, pomorskie

330 000 zł
2 666 zł/m2
Obiekt 123,79 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 330 000 zł
Miasto Białogóra
Powierzchnia 123,79 m2
Województwo pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 17 000 zł
Numer oferty 64196X150347035
Termin wpłaty wadium 24-07-2020 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY KROKOWA ul. Żarnowiecka 29, 84-110 Krokowa, tel. 58/ 675 41 24, www.bip.krokowa.pl. (przetargi) i www.krokowa.pl.
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż udziału Gminy Krokowa wynoszącego 1573/2197 w prawie własności nieruchomości zabudowanej, oznaczonej ewidencyjnie działką nr 171/1 położoną w Białogórze, gmina Krokowa, zapisaną w księdze wieczystej Wieczystych w Pucku KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X Sądu Rejonowego w Wejherowie w Zamiejscowym Wydziale Ksiąg. Pozostałe 624/2197 części w prawie własności ww. nieruchomości przysługuje osobom fizycznym. Dział III i dział IV księgi wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X są wolne od wpisów.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Białogóra, uchwalonym 22 grudnia 2000r. uchwałą Nr 178/XXVII/2000 Rady Gminy Krokowa (ogłoszonym w Dz.Urz. Woj. Pom. z dn. 24.03.2003r.) działka nr 171/1 obręb Białogóra położona jest na terenie oznaczonym symbolem 10 UOP - „Istniejąca szkoła podstawowa do zachowania. Istnieje możliwość przeniesienia szkoły na teren oznaczony symbolem 35. Po ewentualnej likwidacji szkoły teren może być przeznczony dla funkcji mieszkaniowej lub usługowej związanej z obsługą mieszkańców, pod warunkiem zachowania przepisów szczególnych dotyczących ochrony środowiska, prawa budowlanego, itp."