Wróć do listy

Jelenia Góra, dolnośląskie

114 000 zł
2 183 zł/m2
Mieszkanie 52,23 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-70%
Zakończona
-70%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 114 000 zł
Miasto Jelenia Góra
Powierzchnia 52,23 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Wolności 196
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 400 zł
Numer oferty 64132X150197147
Termin wpłaty wadium 28-08-2020 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż lokali mieszkalnych położonych w Jeleniej Górze
wraz ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziału w prawie
własności gruntu,
który odbędzie się w dniu 03 września 2020 roku o godz. 1100
w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 - I piętro,
sala nr 13.

Przedmiotem sprzedaży są nieruchomości lokalowe stanowiące własność Skarbu Państwa :
ul. Wolności 196

1. Lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni użytkowej 52,23 m2 składający się z następujących pomieszczeń: 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z w.c., położony na I –ej kondygnacji
budynku trzykondygnacyjnego. Do lokalu mieszkalnego przynależna jest komórka o powierzchni 6,13 m2. Lokal wyposażony w instalacje: elektryczną, wodociągowokanalizacyjną, gazową z sieci miejskiej, ogrzewanie etażowe Udział w elementach wspólnych budynku i prawie własności gruntu - 1302/10000.
Cena wywoławcza : 114 000,00 zł, w tym:
cena lokalu mieszkalnego – 111 110,00 zł,
cena udziału w gruncie - 2890,00 zł
Wadium: 11 400,00 zł.

Wadium w pieniądzu, w wyżej określonej wysokości winno wpłynąć na konto depozytowe
Miasto Jelenia Góra - Bank MILENIUM S. A. I Oddział w Jeleniej Górze
nr 97 1160 2202 0000 0000 6011 5681 najpóźniej do dnia 28 sierpnia 2020 roku.
WPŁATA WADIUM WINNA ZAWIERAĆ ADRES NIERUCHOMOŚCI, KTÓREJ WPŁATA DOTYCZY ORAZ OZNACZENIE
UCZESTNIKA PRZETARGU
( w przypadku zamiaru nabycia nieruchomości na współwłasnoś

Historyczne ceny