Malbork, pomorskie
Szczegóły
Opis
zabudowanej objętej prawem użytkowania wieczystego, położonej w Malborku,
województwo pomorskie.
Przedmiotem aukcji jest:
prawo użytkowania wieczystego nieruchomości zabudowanej położonej w Malborku,
obręb ewidencyjny 12 – Malbork [Nr 0012], powiat malborski, województwo pomorskie,
obejmującej działkę nr 3/18 o pow. 0,1624 ha oraz działkę nr 3/3 o pow. 0,0099 ha,
dla której w Sądzie Rejonowym w Malborku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzona
jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem własności budynków
i budowli znajdujących się na tej nieruchomości
Licytacja odbędzie w Krajowej Spółce Cukrowej S.A. Oddział „Cukrownia Malbork”
w Malborku ul. Gen Władysława Sikorskiego 51, 82-200 Malbork, w sali konferencyjnej
budynku fabrycznego w dniu 29 lipca 2020 r. o godzinie 11:00.
Cena wywoławcza wynosi 550.000,00 zł (słownie: pięćset pięćdziesiąt tysięcy) złotych
brutto, przy czym sprzedaż ta zwolniona jest z podatku VAT.
3.4. Minimalna wysokość postąpienia wynosi 10.000,00 zł.
3.5. Wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej, tj. 55.000,00 zł
Oferent w terminie do dnia 24 lipca 2020 r. zobowiązany jest do wpłaty wadium
w formie pieniężnej na następujący numer rachunku bankowego Spółki: 98 2030 0045
1110 0000 0064 7950 z dopiskiem w tytule przelewu „Wadium – działki nr 3/18 oraz
nr 3/3 w Malborku”. W przypadku wniesienia wadium w formie gwarancji bankowej,
winna ona być przesłana w terminie do dnia 21 lipca 2020 r. n
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie