Stanisławka, pomorskie
Szczegóły
Opis
O d d z i a ł T e r e n o w y w P r u s z c z u G d a ń s k i m
ogłasza przetarg ustny nieograniczony
w dniu 03 lipca 2020 r. o godz. 10:00
na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Grzymisław
lokal mieszkalny 12/2 miejscowość Stanisławka
na działce nr 710/14 o powierzchni 0,6615 ha
cena wywoławcza: 42.277,00 zł
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość nierolna zabudowana lokalem mieszkalnym nr 2 o pow. 112,00 m2
położonego w budynku o adresie Stanisławka 12, gmina Debrzno na działce 710/14 obręb Grzymisław gmina
Debrzno wraz z udziałem 44/100 w nieruchomości wspólnej którą stanowi część budynku i urządzenia niesłużące
wyłącznie do użytku właścicieli lokali oraz grunt działka 710/14 o powierzchni 0,6615m2 dla której prowadzona
jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X
Cena nieruchomości brutto (wraz z kosztami przygotowania do sprzedaży) wynosi 42.277 zł
Postąpienie - 500,00,00 zł
Wadium - 4.300,00 zł
Do sprzedaży przedmiotowej nieruchomości nie jest wymagane uzyskanie szczególnego
pełnomocnictwa Dyrektora Generalnego KOWR.
Przetarg odbędzie się w dniu 03.07.2020 r. o godzinie 10:00
w siedzibie SZ KOWR w Bytowie, ul. Zakładowa 4, 77-100 Bytów
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie