Wróć do listy

Liszyn, mazowieckie

339 000 zł
2 609 zł/m2
Dom 129,91 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 339 000 zł
Miasto Liszyn
Powierzchnia 129,91 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Spokojna 22
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 34 000 zł
Numer oferty 61302X143569287
Termin wpłaty wadium 25-06-2020 Co to znaczy?

Opis

Monitor 109/2020, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 25769.

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt V GUp 147/19, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Liszynie przy ulicy Spokojnej 22, gmina Słupno. Nieruchomość stanowi działka o pow. 0,1018 ha - nr ew. 18/2. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Płocku, VI Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Na nieruchomości znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, wolnostojący, posadowiony na rzucie prostokąta o powierzchni użytkowej 129,91 m² plus spiżarnia 5,29 m² plus garaż 18,54 m².
Dla nieruchomości lokalowej Sąd Rejonowy w Płocku, VI Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą
o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Minimalna cena sprzedaży prawa własności nieruchomości wynosi 339.000,00 zł (trzysta trzydzieści dziewięć tysięcy złotych) netto.
Zainteresowani winni dokonać wpłaty wadium w wysokości 34.000,00 zł (trzydzieści cztery tysiące złotych) na rachunek masy upadłości prowadzony przez Credit Agricole Bank Polska S.A. o numerze 53 1940 1076 3166 5546 0000 0000 oraz złożyć oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 czerwca 2020 r., osobiście w Biurze Syndyka w Płocku, ul. Sienkiewicza 67 lok. 21, lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka, ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).