Wróć do listy

Bronina, świętokrzyskie

239 684 zł
1 357 zł/m2
Dom 176,66 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 239 684 zł
Miasto Bronina
Powierzchnia 176,66 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Bronina 24
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 31 958 zł
Numer oferty 60763X142306949
Termin wpłaty wadium 19-07-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy


przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju


Przemysław Rogala


Kancelaria Komornicza, ul. Kościuszki 60, Busko-Zdrój, 28-100 Busko-Zdrój


tel. 576572996 / fax.


Sygnatura: Km 1/19


OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI



Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju Przemysław Rogala na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20-07-2020 o godz. 08:00 w budynku Sądu Rejonowego w Busku - Zdroju z siedzibą przy Kościuszki 5, 28-100 Busko-Zdrój, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx, położonej przy Bronina 24,Bronina, 28-100 Busko-Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość zabudowana o powierzchni 14 134 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 176,66 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 94,85 m2


Suma oszacowania wynosi 319 578,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 239 683,50 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 31 957,80 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 26 1600 1462 1826 6626 0000 0003.


Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Busku - Zdroju mieszczącym się pod adresem: Kościuszki 5, Busko-Zdrój, 28-100 Busko-Zdrój.


Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.


Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.


Zgodnie z art. 962 § 1. przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.



Komornik Sądowy


Przemysław Rogala



Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.