Wróć do listy

Jelenia Góra, dolnośląskie

42 000 zł
1 296 zł/m2
Mieszkanie 32,40 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-82%
Zakończona
-82%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 42 000 zł
Miasto Jelenia Góra
Powierzchnia 32,40 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Osiedle Robotnicze 35
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 200 zł
Numer oferty 60489X141665241
Termin wpłaty wadium 25-06-2020 Co to znaczy?

Opis

Nieruchomość położona jest w północno-zachodniej części Jeleniej Góry, zaledwie niecały kilometr od Rynku. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Dalsze otoczenie nieruchomości stanowią tereny zielone nad rzeką Bóbr oraz zabudowa handlowo-usługowa.

Opis i charakterystyka
Lokal mieszkalny znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym w całości podpiwniczonym. Łączna powierzchnia budynku wynosi 435,8 m2. Budynek powstał w 1939 roku wybudowany w technologii murowanej z cegły ceramicznej. Budynek posiada instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz gazową. Lokal położony jest na poddaszu. Lokal ogrzewany indywidualnie posiada piec kaflowy.

Szczegóły oferty
Lokal składa się z: kuchni (11 m2), przedpokoju (1,6 m2), dwóch pokoi (14,70 i 5,10 m2) oraz pomieszczeń przynależnych: WC (1,50 m2) i piwnicy (8,3 m2). Udział we wspólnych częściach budynku i w gruncie wynosi 968/10000 części.

Lokal mieszkalny – samodzielny w rozumieniu ustawy o własności lokali. Nieruchomość lokalowa zostanie wyodrębniona z nieruchomości obejmującej grunt i budynek wielorodzinny zapisanej w KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.