Wróć do listy

Parsowo, zachodniopomorskie

48 975 zł
1 027 zł/m2
Mieszkanie 47,68 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 48 975 zł
Miasto Parsowo
Powierzchnia 47,68 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 18
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 530 zł
Numer oferty 598X1400519
Termin wpłaty wadium 12-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 65 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 48 975,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6 530,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Kredyt Bank SA 55150010961210900301450000.

Historyczne ceny