Wróć do listy

Maćki, warmińsko-mazurskie

44 673 zł
864 zł/m2
Mieszkanie 51,70 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 44 673 zł
Miasto Maćki
Powierzchnia 51,70 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Maćki
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 701 zł
Numer oferty 59460X139255323
Termin wpłaty wadium 14-05-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Giżycku Agata Kowalewska (tel. (87) 427 32 27) ogłasza, że dnia

15 maja 2020 r. o godz. 11:20

w budynku Sądu Rejonowego w Giżycku, mającego siedzibę przy ul. Warszawskiej 28, w sali nr 1, odbędzie się

DRUGA LICYTACJA

lokalu mieszkalnego należącego do: zz
stanowiącego: lokal mieszkalny nr 4 położony na I piętrze składający się z kuchni, 2 pokoi, łazienki, przedpokoju i składziku adoptowanego na pokój o łącznej pow. 51,7 m2 wraz z udziałem w 1/8 części działki budynkowej nr XXXX/XXXXXXXX/X,
położonego: 11-600 Węgorzewo, Maćki,
dla którego Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych przy SR Giżycko prowadzi księgę wieczystą nr KW [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X].

Suma oszacowania wynosi 67 010,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 44 673,33 zł.
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, tj. 6 701,00 zł w gotówce najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art. 976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

Historyczne ceny