Dzikowo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu.
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 12.00 w dniu 09.06.2020 r., w Wydziale Sprzedaży przy ul. Korzeniowskiego 2 w Szczecinie – pok. nr 77.
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 14.00 dnia 04.06.2020 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu, ul. Korzeniowskiego 2, 70-211 Szczecin - pok. nr 77.
Przedmiot przetargu:
Nieruchomość lokalowa położona w miejscowości Dzikowo 15/1, gmina Barlinek, powiat myśliborski, woj. zachodniopomorskie, na którą składa się:
prawo własności lokalu mieszkalnego nr 1 o powierzchni użytkowej 53,56 m2
, o następującej strukturze użytkowej:
przedpokój – 3,81 m2,
garderoba – 2,21 m2,
kuchnia – 13,45 m2,
pokój – 10,95 m2,
pokój – 13,45 m2,
pokój – 8,60 m2.
pomieszczenia przynależne do lokalu:
- piwnica nr 1 o powierzchni 7,04 m2
- piwnica nr 2 o powierzchni 13,14 m2
- wc w budynku gospodarczym 1,60 m2
- pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 9,55 m2
- pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 7,08 m2
udział w nieruchomości wspólnej – 0,5377 części w prawie własności działki o nr ew. 61/2, obręb 0008 Dzikowo,o powierzchni 0,1365 ha oraz prawie własności części wspólnych budynków i urządzeń nie służących wyłącznie doużytku właścicieli lokali.
Cena wywoławcza: 59 000,00 zł netto
Wadium: 5 900,00 zł
Minimalne postąpienie w przypadku kontynuacji przetargu w formie licytacji: 500,00 zł
Warunkiem dopuszczenia oferenta do przetargu jest:
1) złożenie oferty w zamkniętej kopercie opisanej: „Oferta na przetarg nr postępowania 1008/KNO/262/2020. Nie otwierać przed godziną 12.00 dnia 09.06.2020 r.” - Oferta powinna zostać złożona w wyznaczonym terminie do składania ofert i spełniać warunki określone w § 2 Regulaminu.
Za datę złożenia oferty przyjmuje się termin doręczenia do PKP S.A.,
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie