Legnica, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
I PRZETARG USTNY – NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ
Wykaz informujący o zamiarze sprzedaży został podany do publicznej wiadomości w terminie od 19.03.2020
roku do 03.04.2020 roku w siedzibie Urzędu Miasta w Legnicy, Dolnośląskiej Izby Rolniczej we Wrocławiu, OT KOWR we Wrocławiu, Sekcji Zamiejscowej Gospodarowania Zasobem KOWR w Legnicy oraz na stronie internetowej www.kowr.gov.pl i stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej KOWR (BIP).
Dodatkowo skrót informacji o zamiarze sprzedaży nieruchomości został opublikowany w dzienniku „Gazeta Wrocławska” (obszar Dolnego Śląska), w dniu 19.03.2020 r
Przedmiotem sprzedaży jest:
I. Nieruchomość nierolna, zabudowana położona w:
obręb Rybaki (ul. Nowodworska), miasto Legnica, województwo dolnośląskie, dz. 75/3, AM 5. Ogólna powierzchnia nieruchomości wynosi: 0,3710 ha (użytki rolne 0,0000 ha) z czego: Inne tereny zabudowane 0,3710 ha w klasach: Bi – 0,3710 ha.
Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji gruntów.
Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.
W skład nieruchomości wchodzi budynek:
- budynek gospodarczy - chlewnia – nr inw. 831/182/R
Wywoławcza cena nieruchomości wynosi: 658.000,00 zł
(słownie: sześćset pięćdziesiąt osiem tysięcy złotych)
Uwaga: cena sprzedaży nieruchomości jest ceną brutto - w części stawka VAT – ZW, w części stawka VAT – 23%.
Minimalne postąpienie: 7.000,00 zł (słownie: siedem tysięcy złotych)
Wadium do przetargu wynosi: 70.000,00 zł (słownie: siedemdziesiąt tysięcy złotych)
Przetarg odbędzie się w dniu 28.04.2020 roku w siedzibie Sekcji
Zamiejscowej Gospodarowania Zasobem Krajowego Ośrodka Wsparcia
Rolnictwa w Legnicy, ul. Jaworzyńska 199 o godz. 12:00.
Oględzin nieruchomości można dokonać w terminie od 09.04.2020 do 27.04.2020 w dni robocze w godzinach od 900 do 1400 po wcześniejszym uzgodnieniu z Sekcją Zamiejscową Gospodarowania Zasobem KOWR w Legnicy tel. 71 35 63 919 wew. 408.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie