Wróć do listy

Trzebień, dolnośląskie

50 000 zł
1 880 zł/m2
Mieszkanie 26,60 m2 Kawalerka 4 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 50 000 zł
Miasto Trzebień
Powierzchnia 26,60 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Leśna 17
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 58349X136653361
Termin wpłaty wadium 04-05-2020 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY BOLESŁAWIEC
OGŁASZA PIERWSZY USTNY PRZETARG
NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkaniowego położonego w Trzebieniu przy ul. Leśnej 17 m. 14

Powierzchnia użytkowa 26,60 m2

Lokal mieszkalny nr 14 zlokalizowany jest w środkowej klatce pięciokondygnacyjnego, podpiwniczonego bloku mieszkalnego.
Lokal położony jest na V kondygnacji, tj. na IV piętrze bloku mieszkalnym. Jest to mieszkanie środkowe, jednostronne. W skład powierzchni użytkowej wchodzą: pokój 16,70 m2 , kuchnia 5,00 m2 , łazienka z wc 2,80 m2 i przedpokój 2,10 m2.
Lokal mieszkalny nie ma założonej księgi wieczystej.

Cena wywoławcza 50.000,00 zł
Wadium 5.000,00 zł
Przetarg odbędzie się w dniu 8 maja 2020 r.
o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Bolesławcu
ul. Teatralna 1a (pok. nr 8)
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek Urzędu Gminy prowadzony przez Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu Oddział Bolesławiec nr konta 92 8392 0004 2600 2017 2000 0040 w terminie do 4 maja 2020 r. (za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek Urzędu Gminy). Dowód wpłaty należy okazać przed przetargiem.
Oględzin nieruchomości można dokonać w dni robocze w godz. od 10:00 do 13:00 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.