Wróć do listy

Wierzbica Górna, opolskie

31 000 zł
534 zł/m2
Mieszkanie 58,01 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 31 000 zł
Powierzchnia 58,01 m2
Województwo opolskie
Ulica 69
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 57715X135168533
Termin wpłaty wadium 27-03-2020 Co to znaczy?

Opis

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości lokalowej mieszkalnej.

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzającej działalności gospodarczej sprzeda „z wolnej ręki”:

wyodrębnioną nieruchomość lokalową mieszkalną nr 3 położoną w budynku wielomieszkaniowym w miejscowości Wierzbica Górna przypisaną administracyjnie pod numerem porządkowym 69/7 , Gmina Wołczyn , powiat Kluczborski , województwo Opolskie o powierzchni łącznej 58,01 m² objętą księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Kluczborku .

za cenę:

nie niższą niż 31 000,00 złotych

( słownie : trzydzieści jeden tysięcy złotych 00/100 )

stanowiącej 100 % ceny oszacowania

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu660-432-917,

[email protected]

Oferty z zaproponowaną ceną należy przesyłać na w/w e-mail do dnia 27-go marca 2020 roku do godziny 15-ej.

Syndyk zastrzega sobie możliwość odstąpienia od sprzedaży nieruchomości bez podania przyczyn oraz swobodnego wyboru oferenta.

Historyczne ceny