Wróć do listy

Pawlin, lubelskie

408 837 zł
2 279 zł/m2
Dom 179,40 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 408 837 zł
Miasto Pawlin
Powierzchnia 179,40 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 61 326 zł
Numer oferty 57521X134714185
Termin wpłaty wadium 05-04-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Jacek Gabryś (tel. 81 534 72 33) w sprawie Km 1491/17 w trybie art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 06-04-2020 r. o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie mającego siedzibę przy ul.Konrada Wallenroda 4d, w sali nr XXII, odbędzie się druga licytacja będącej własnościąxx nieruchomości gruntowej stanowiącej zabudowaną działkę nr 138/10, o pow. 1,8800ha, położonej: Pawlin, gm. Konopnica, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
/dojazd drogą asfaltową; zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym (dom wolnostojący parterowy, z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, z podpiwniczeniem na poziomie gruntu), o pow. zabud. 126,00m2, pow. użytk. 179,40m2; zakończenie budowy 2008r. oraz murowanym budynkiem inwentarskim (parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem magazynowym), pow. zabud. 623,00m2, pow. użytk. 1.171,00m2; do nieruchomości wykonane są przyłącza: energetyczne, telefoniczne, wodociągowe ze studni, kanalizacyjne do szamba lokalnego; nieruchomość nie jest ogrodzona/

Suma oszacowania wynosi 613 256,00zł, zaś
cena wywołania wynosi 408 837,33zł i jest równa 2/3 sumy oszacowania,
rękojmia wynosi 61 325,60zł i jest równa 1/10 sumy oszacowania.

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię (gotówką lub przelewem). Rękojmia winna znajdować się w kasie komornika lub na rachunku komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię przelewem należy uiścić na konto komornika: 15 1020 3147 0000 8002 0081 0606. W tytule przelewu należy wpisać: "rękojmia Km 1491/17", imię, nazwisko, adres oraz nr PESEL licytanta.
Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10.00 do godz. 18.00 oraz w ciagu 3 dni przeglądać od godz. 07.30 do godz. 15.30 w Sądzie Rejonowym, w którym odbędzie się licytacja, odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.