Wróć do listy

Niechłonin, warmińsko-mazurskie

1 394 400 zł
462 zł/m2
Obiekt 3 016,08 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 394 400 zł
Miasto Niechłonin
Powierzchnia 3 016,08 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 46c
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 57433X134508089
Termin wpłaty wadium 30-03-2020 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium.

Nieruchomości gruntowej położonej w Niechłoninie 45C, województwie warmińsko-mazurskim, powiecie działdowskim, gmina Płośnica stanowiących działki gruntu nr 866/4, 866/6, 866/14, 866/15, 866/16, dla których Sąd Rejonowy w Działdowie prowadzi księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X, oraz działkę gruntu nr 866/13, dla której Sąd Rejonowy w Działdowie prowadzi księgę KW XXXX/XXXXXXXX/X zabudowanej dwoma budynkami „przemysłowymi” o łącznej powierzchni użytkowej 3 016,08m2 – stanowiące zorganizowaną część przedsiębiorstw

Wartość nieruchomości wynosi 100% ceny oszacowania t.j.:

1 394 400,00 zł (słownie: jeden milion trzysta dziewięćdziesiąt cztery tysiące czterysta złotych).

Historyczne ceny