Wróć do listy

Golczewo, zachodniopomorskie

114 773 zł
1 259 zł/m2
Mieszkanie 91,19 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
-79%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 114 773 zł
Miasto Golczewo
Powierzchnia 91,19 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Jedności Narodowej 11H
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 303 zł
Numer oferty 570X1334943
Termin wpłaty wadium 26-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 153 030,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 114 772,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15 303,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Pekao S.A. 03124038681111001024516326.

Historyczne ceny