Wróć do listy

Gorzewo, mazowieckie

113 400 zł
2 330 zł/m2
Mieszkanie 48,66 m2 3 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 113 400 zł
Miasto Gorzewo
Powierzchnia 48,66 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Kruk 6
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 670 zł
Numer oferty 56923X133313669
Termin wpłaty wadium 12-03-2020 Co to znaczy?

Opis

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Gostyninie Sp. z o.o. zaprasza do składania ofert zakupu lokaliu mieszkalnego zlokalizowanego w Gorzewie przy ul. Kruk 6.

Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 48,66 m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu przynależna jest komórka piwniczna.

Termin składania ofert - 12.03.2020 r.

Szczegółowe informacje na temat lokalu i warunków postępowania ofertowego dostępne można uzyskać w biurze MTBS w Gostyninie Sp. z o.o. przy ul.Bierzewickiej 14A w Gostyninie pn-pt 7.00-15.00 oraz pod numerem telefonicznym (24) 235 35 72.

Historyczne ceny