Wróć do listy

Wielka Wieś, wielkopolskie

74 133 zł
1 196 zł/m2
Mieszkanie 61,99 m2 2 pokoje Licytacja komornicza Oferta zakończona
-86%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 74 133 zł
Miasto Wielka Wieś
Powierzchnia 61,99 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Folwarczna 13
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 120 zł
Numer oferty 56810X133049023
Termin wpłaty wadium 20-04-2020 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wielkopolskim

Krzysztof Łysiak

Kancelaria Komornicza, Więzienna 1, Grodzisk Wielkopolski, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

tel. 614446971 / fax. 614446971

Sygnatura: KM 152/19

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wielkopolskim Krzysztof Łysiak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-04-2020 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim z siedzibą przy Żwirki i Wigury 3, 62-065 Grodzisk wielkopolski, pokój 21, odbędzie się druga licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xx, położonego przy Folwarczna 13/11,Wielka Wieś, 64-320 Buk, dla którego SĄD REJONOWY GRODZISK WLKP. V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny nr 11 położony w budynku nr 13.Budynek posadowiony na działce n4 4/4 o pow. 0,3122ha.Budynek wykonany w technologii tradycyjnej-murowany.Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni użytkowej 61,99 m2, składa się z trzech Pokoi, kuchnia, łazienki korytarza, do lokalu przynależy budynek gospodarczy nr 4 o pow. 11,00 m2. Standard lokalu – niski. Lokal położony na parterze budynku.Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną z odprowadzaniem
nieczystości do bezodpływowego szamba, brak centralnego ogrzewania, pomieszczenia ogrzewane za pomocą znajdującego się w lokalu pieca węglowego typu „koza”.

Suma oszacowania wynosi 111 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 74 133,33 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 11 120,00 zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP S.A. O/NOWY TOMYŚL 93 1020 4144 0000 6802 0006 9849.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

[/JEZELI]W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.