Wróć do listy

Wojnówko, wielkopolskie

170 000 zł
1 700 zł/m2
Dom 100,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 170 000 zł
Miasto Wojnówko
Powierzchnia 100,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 56531X132395605
Termin wpłaty wadium 30-03-2020 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium

Syndyk sprzeda dom w Wojnówku koło Murowanej Gośliny. Dla zainteresowanych udostepnię operat szacunkowy.

Historyczne ceny