Wróć do listy

Kłodzino, zachodniopomorskie

50 000 zł
858 zł/m2
Mieszkanie 58,27 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 50 000 zł
Miasto Kłodzino
Powierzchnia 58,27 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 24
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 56318X131896759
Termin wpłaty wadium 12-03-2020 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha w Kłodzinie 43A, 74-210 Przelewice powiat pyrzycki województwo Zachodniopomorskie ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż:
Lokal Mieszkalny
7
Charakterystyka Nieruchomości podlegającej sprzedaży przedstawia się następująco: Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 58,27 m2 położony w budynku 3 rodzinnym w m. Kłodzino nr 24 gm. Przelewice, składający się z dwóch pokoi (jeden na poddaszu), kuchni,łazienki i przedpokoju oraz schowka wraz z udziałem 31/100 w nieruchomości wspólnej stanowiącej działkę Nr 179/1 o pow.1956 m2 obręb Kłodzino. Dla powyższego lokalu mieszkalnego prowadzona jest przez Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pyrzycach księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X. Cena wywoławcza 50.000 zł. Przetarg Odbędzie się w dniu 12.03.2020 roku o godz. 13.00 w siedzibie Spółdzielni w Kłodzinie. Przystępujący do przetargu zobowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej tj.5000 złotych najpóźniej na 30 minut przed otwarciem przetargu w kasie Spółdzielni lub na konto Nr 35 9393 1010 2602 3966 2000 0010 Bs Wolin Oddział Przelewice.
Szczegółowych informacji o nieruchomościach i regulaminie przetargu można uzyskać w siedzibie Spółdzielni lub pod numerem tel. 91 5643343