Wróć do listy

Kłodzino, zachodniopomorskie

50 000 zł
1 013 zł/m2
Mieszkanie 49,35 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 50 000 zł
Miasto Kłodzino
Powierzchnia 49,35 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 63
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 56317X131894417
Termin wpłaty wadium 12-03-2020 Co to znaczy?

Opis

Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha w Kłodzinie 43A, 74-210 Przelewice powiat pyrzycki województwo Zachodniopomorskie ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż:
1. Lokal mieszkalny
Charakterystyka nieruchomości podlegającejsprzedaży przedstawia się następująco: Lokal mieszkalny nr 7 o powierzchni 49,35 m2 położony w budynku 8 rodzinnym w m. Kłodzino 63, składający się z dwóch pokoi, kuchni , łazienki i przedpokoju wraz z udziałem w wysokości 14/100 w częściach wspólnych nieruchomości budynek mieszkalny i w gruncie - działka o powierzchni 419 m2 nr ewid. 110/5 obręb Kłodzino. Dla powyższego lokalu mieszkalnego prowadzona jest przez Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Pyrzycach księga wieczysta Kw XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza 50.000 złotych Przetarg odbędzie się w dniu 12.03.2020 roku o godz. 12.00 w siedzibie Spółdzielni w Kłodzinie. Przystępujący do przetargu zobowiązany jest wpłacić wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej tj. 5000 złotych najpóżniej na 30 minut przed otwarciem przetargu w kasie Spółdzielni lub na konto Nr 35 9393 1010 2602 3966 2000 0010 Bs Woli Oddział Przelewice.

Szczegółowych informacji o nieruchomościach i regulaminie przetargu można uzyskać w siedzibie Spółdzielni lub pod numerem tel. 91 5643343.