Wróć do listy

Kielce, świętokrzyskie

127 256 zł
2 753 zł/m2
Mieszkanie 46,22 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
-69%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 127 256 zł
Miasto Kielce
Powierzchnia 46,22 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Mielczarskiego 111
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 967 zł
Numer oferty 5453X12770929
Termin wpłaty wadium 14-05-2018 Co to znaczy?

Opis

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Emilia Bartosik na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 15-05-2018r. o godz. 14:30 w budynku Sądu Rejonowego w Kielcach mającego siedzibę przy ul. Warszawska 44 w sali nr 20, odbędzie się

pierwszalicytacja

nieruchomości należącej do dłużnika: xxx położonej: Kielce, Mielczarskiego 111-113/15,

dla której Sąd Rejonowy w Kielcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych

prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X. Lokal położony jest na I piętrze, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej pow.46,22m2.

Z własnością lokalu związany jest udział w nieruchomości wspólnej , którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłączenie do użytku właścicieli lokali w wysokości 4622/75500

Suma oszacowania wynosi 169.674,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 127.255,50zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 16.967,40zł.

Rękojmia powinna być złożona na rachunek bankowy komornika albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację (złożenie następuje w chwili wpływu środków na rachunek komornika) .

Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

Bank Polska Kasa Opieki SA O. w Kielcach al.1000-lecia PP 29124044161111001051999909

Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 16 do godz. 18 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Kielcach przy ul. Warszawska 44 odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.