Świnoujście, zachodniopomorskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
1. Przedmiot sprzedaży:
a) prawo własności lokalu mieszkalnego nr 13, położonego w budynku przy ul. Wojska Polskiego 8 E, o powierzchni użytkowej 62,7 m², składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, z którym jest związany udział wynoszący 6270/1001328 w prawie własności działki gruntu, na której posadowiony jest budynek, dla którego Sąd Rejonowy w Świnoujściu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW o numerze XXXX/XXXXXXXX/X
b) meble i urządzenia stanowiące wyposażenie lokalu mieszkalnego zgodnie z zestawieniem
2. Cena wywoławcza:
a) cena wywoławcza dla lokalu mieszkalnego wynosi: 167.741,94 złotych netto
3. Stała cena zakupu dla mebli i urządzeń (nie podlegająca licytacji) wynosi: 2.797,00 zł netto
UWAGA!
Lokal mieszkalny musi zostać zakupiony z meblami i urządzeniami stanowiącymi jego wyposażenie.
Nie ma możliwości zakupu lokalu mieszkalnego bez mebli i urządzeń stanowiących jego wyposażenie.
4. Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest złożenie pisemnej oferty nabycia uwzględniającej proponowaną ceną netto:
a) dla lokalu mieszkalnego
b) stałą cenę zakupu mebli i urządzeń stanowiących wyposażenie lokalu
mieszkalnego w wysokości 2.797,00 zł netto
5. Warunkiem uczestnictwa w postępowaniu jest wpłata wadium pieniężnego na konto Spółki Hydrobudowa Polska S.A. w upadłości likwidacyjnej, prowadzonym w banku BGŻ S.A. numer 51 2030 0045 1110 0000 0043 5590, najpóźniej do dnia 17.03.2020 r. z dopiskiem „Wadium Wojska Polskiego 8 E/13” w łącznej wysokości 16.774,19 zł
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie