Wróć do listy

Solniki, lubuskie

20 000 zł
669 zł/m2
Mieszkanie 29,90 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 20 000 zł
Miasto Solniki
Powierzchnia 29,90 m2
Województwo lubuskie
Ulica 15
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 2 000 zł
Numer oferty 53984X126430531
Termin wpłaty wadium 06-03-2020 Co to znaczy?

Opis

§ 1
Regulamin niniejszy określa szczegółowo warunki przetargu na sprzedaż w trybie przepisów ustawy Prawa Upadłościowego, Kodeksu Cywilnego oraz Postanowienia Sędziego Komisarza z dnia 22.01.2020 r. nieruchomości lokalowej należącej do xxwobec, której Sąd Rejonowy w Zielonej Górze pod sygn. akt V GU 10/19 w dniu 17.05.2019 r. ogłosił upadłość (osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej).
§ 2
Przedmiotem sprzedaży jest:
- nieruchomość lokalowa o powierzchni użytkowej 29,9 m² położona w Solnikach nr 15/2 (gmina Kożuchów), dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem w wysokości 0,123 w częściach wspólnych budynku mieszkalnego i w gruncie oznaczonym jako działka nr 411/5 o pow. 1.298 m2 – KW nr XXXX/XXXXXXXX/X
§ 3
1. Cena wywoławcza nabycia opisanej w § 2 nieruchomości wynosi 20.000,00 zł (dwadzieścia tysięcy złotych). Wartość oszacowania.
2. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 9 marca 2020 r. o godzinie 10 °° w Kancelarii Syndyka w Zielonej Górze przy ul. Westerplatte 9/203.

§ 4
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest;
1. Złożenie do dnia 6 marca 2020 r. w zapieczętowanej kopercie pisemnej oferty spełniającej warunki określone w § 5 niniejszego regulaminu z napisem : „Przetarg Danuta Przybył”, na adres: Kancelaria Syndyka – Adam Bernacki , 65-034 Zielona Góra,