Wróć do listy

Runowo Pomorskie, zachodniopomorskie

150 000 zł
Działka 0.2328 ha Przetarg Wadium do 01-10-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 150 000 zł
Powierzchnia 0.2328 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 000 zł
Numer oferty 538061X1260138865
Termin wpłaty wadium 01-10-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość położona w Poznaniu, przeznaczona do sprzedaży w trybie ofertowym. Oferty można składać do 5 października 2026 r., a ich otwarcie zaplanowano na 6 października 2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.