Wróć do listy

Darłowo, zachodniopomorskie

214 734 zł
Działka 0.1579 ha Przetarg Wadium do 15-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 214 734 zł
Miasto Darłowo
Powierzchnia 0.1579 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 42 920 zł
Numer oferty 537866X1259682175
Termin wpłaty wadium 15-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1579 ha położona w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim, przeznaczona jest w miejscowym planie jako teren nierolny. Działka wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 214 734 zł, wyznaczonym na 21.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.