Wróć do listy

Witkowice, wielkopolskie

13 200 zł
Działka 0.008 ha Przetarg Wadium do 18-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 13 200 zł
Miasto Witkowice
Powierzchnia 0.008 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 600 zł
Numer oferty 537395X1258579093
Termin wpłaty wadium 18-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Niewielka nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0080 ha, położona w miejscowości Kaźmierz w powiecie szamotulskim (woj. wielkopolskie), oznaczona jako grunt nierolny. Działka jest przedmiotem przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 13 200 zł, wyznaczonego na 25.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.