Wróć do listy

Dziwogóra, zachodniopomorskie

51 130 zł
Działka 0.2338 ha Przetarg Wadium do 11-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 51 130 zł
Miasto Dziwogóra
Powierzchnia 0.2338 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 260 zł
Numer oferty 537380X1258543963
Termin wpłaty wadium 11-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,2338 ha położona jest w miejscowości Dziwogóra w gminie Połczyn-Zdrój, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego z ceną wywoławczą 51 130 zł, wyznaczonego na 17.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.