Wróć do listy

Boczów, lubuskie

13 420 zł
Działka 0.07 ha Przetarg Wadium do 16-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 13 420 zł
Miasto Boczów
Powierzchnia 0.07 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 600 zł
Numer oferty 537137X1257974857
Termin wpłaty wadium 16-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,0700 ha położona w miejscowości Boczów w gminie Torzym (woj. lubuskie), objęta Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 13 420 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 17.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.