Wróć do listy

Boczów, lubuskie

14 850 zł
Działka 0.07 ha Przetarg Wadium do 16-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 14 850 zł
Miasto Boczów
Powierzchnia 0.07 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 900 zł
Numer oferty 537135X1257970173
Termin wpłaty wadium 16-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,0700 ha położona w miejscowości Boczów w gminie Torzym (woj. lubuskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 14 850 zł, wyznaczonym na 17.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.