Wróć do listy

Podlodów, lubelskie

4 846 zł
Działka 0.0565 ha Przetarg Wadium do 11-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 4 846 zł
Miasto Podlodów
Powierzchnia 0.0565 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 500 zł
Numer oferty 537077X1257834337
Termin wpłaty wadium 11-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,0565 ha położona w miejscowości Podlodów w województwie lubelskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 4 846,20 zł, wyznaczonym na 16.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.