Wróć do listy

Sarbia, zachodniopomorskie

50 755 zł
Działka 0.8191 ha Przetarg Wadium do 10-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 50 755 zł
Miasto Sarbia
Powierzchnia 0.8191 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 150 zł
Numer oferty 537057X1257787497
Termin wpłaty wadium 10-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka o powierzchni 0,8191 ha położona w miejscowości Sarbia koło Kołobrzegu, przeznaczona jest pod zabudowę o funkcji wielofunkcyjnej zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 50 755,20 zł, zaplanowanym na 16.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.