Wróć do listy

Ławsk Pgr, podlaskie

42 530 zł
Działka 0.5189 ha Przetarg Wadium do 11-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 42 530 zł
Miasto Ławsk Pgr
Powierzchnia 0.5189 ha
Województwo podlaskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 537047X1257764077
Termin wpłaty wadium 11-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,5189 ha położona w miejscowości Ławsk (gmina Wąsosz, powiat grajewski, woj. podlaskie) została wystawiona w przetargu nieograniczonym. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 42 530 zł, a przetarg zaplanowano na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.