Wróć do listy

Modzela, podlaskie

721 530 zł
721 530 zł/m2
Dom 1,00 m2 Przetarg Wadium do 11-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 721 530 zł
Miasto Modzela
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podlaskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 537046X1257761735
Termin wpłaty wadium 11-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Zabytkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,5663 ha położona w miejscowości w powiecie grajewskim w województwie podlaskim przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi 721 530 zł, a przetarg zaplanowano na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.