Wróć do listy

Trzebiatów, zachodniopomorskie

104 000 zł
Działka 0.1187 ha Przetarg Wadium do 05-10-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 104 000 zł
Miasto Trzebiatów
Powierzchnia 0.1187 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 0
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 000 zł
Numer oferty 536930X1257490063
Termin wpłaty wadium 05-10-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Niezabudowana działka gruntu położona w Trzebiatowie przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Termin przetargu wyznaczono na 9 października 2026 r., z obowiązkiem wcześniejszego wniesienia wadium.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.