Wróć do listy

Wierzchomino, zachodniopomorskie

118 560 zł
Działka 0.2795 ha Przetarg Wadium do 09-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 118 560 zł
Miasto Wierzchomino
Powierzchnia 0.2795 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 710 zł
Numer oferty 536858X1257321439
Termin wpłaty wadium 09-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka o powierzchni 0,2795 ha o przeznaczeniu wielofunkcyjnym położona jest w miejscowości Wierzchomino w powiecie koszalińskim (woj. zachodniopomorskie). Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 118 560 zł, zaplanowany na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.