Wróć do listy

Różaniec Drugi, Różaniec Drugi

15 863 zł
Działka 0.19 ha Przetarg Wadium do 15-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 15 863 zł
Powierzchnia 0.19 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 600 zł
Numer oferty 536856X1257316755
Termin wpłaty wadium 15-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,19 ha położona w miejscowości Różaniec II w powiecie biłgorajskim (woj. lubelskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 15 863 zł, wyznaczonym na 16.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.