Wróć do listy

Lipowiec, lubelskie

5 745 zł
Działka 0.1518 ha Przetarg Wadium do 15-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 5 745 zł
Miasto Lipowiec
Powierzchnia 0.1518 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 600 zł
Numer oferty 536841X1257281625
Termin wpłaty wadium 15-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,1518 ha położona jest w miejscowości Lipowiec w gminie Tereszpol, w województwie lubelskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 5 745 zł i wyznaczoną datą przetargu na 16.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.