Wróć do listy

Jaworzno, śląskie

346 600 zł
2 180 zł/m2
Dom 159,00 m2 Przetarg Wadium do 23-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 346 600 zł
Miasto Jaworzno
Powierzchnia 159,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 52 000 zł
Numer oferty 536683X1256911589
Termin wpłaty wadium 23-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Zabudowana działka o powierzchni 1 128 m² położona jest w Jaworznie, w rejonie ul. Lipowej, i przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 346 600 zł netto, a przetarg zaplanowano na 30 września 2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.